Rady a tipy pro nátěry a jejich aplikaci

Malujte častěji, než jen jednou za deset let

enter Malování bytu většinou rozdělí rodinu na dva tábory. Jedna část ji miluje a těší se na ni, plánuje, připravuje a hledá nové možnosti. Druhá to chce mít rychle za sebou a nejraději by si na to někoho najala. Ať již zvítězí výmalba svépomocí, anebo si na malování najmete profesionálního malíře, myslete na to, že malování má i své výhody. Nejenže projasníte omšelý interiér, ale zničíte i bakterie, které se vám na stěnách usadily.

malování v domácnosti

Malování, jako ta správná léčba pro vaše stěny

follow url Malování interiéru neberte jen pro estetiku, vaše stěny totiž léčí. Léčení je samozřejmě trochu nadnesený výraz, jde o to, že přetřením starého nátěru zabijete bakterie, přetřete prach a nečistoty, které se běžně na zdech udržují. Malovat byste měli optimálně jednou za dva roky. Nejzazší termín pro malbu je jednou za pět let. Malováním nezabijete jen běžné bakterie a nezakryjete prach a špínu, můžete tak předcházet i plísním. Přestože je lepší koupit speciální nátěr proti plísním, dnes již existují i běžné barvy s příměsí, které účinně bojují proti vzniku a bujení plísně v domácnostech.

Kdy a kde malovat

Asi razíte pravidlo, když už se maluje, tak celý byt. Pokud ale nechcete malovat celý byt, jednou za dva roky, je zapotřebí vědět, kdy optimálně přemalovat, který pokoj. Nejvíc zatížený pokoj je asi kuchyně. Vaříte, jíte a trávíte zde mnoho času. Za den se zde vymění nejen hodně pachů, ale také lidí, bakterií a páry z vaření. Kuchyně je místo, kde by se mělo malovat nejčastěji. Pokud tedy nechcete malovat často celý byt, myslete alespoň na malování kuchyně. Častější malování si zaslouží i chodba a určitě dětské pokoje, kde je důležité, aby bylo, co nejméně bakterií. Pokud chcete zajistit hygienicky nezávadnou barvu, která odolá bakteriím, zeptejte se profesionálů, ti vám rádi pomohou. Naši malíři pokojů mají svoji práci rádi.

 


Kontaktujte nás :

Volejte : 840-840-600

… anebo nám pohodlně zašlete Váš dotaz, nezávaznou poptávku nebo objednávku na malířské či natěračské práce :

© 2019 - Web vytvořil microsites.cz - microsite na klíč